.

.

Одлична цена
BRBA 2018 сосема нов машка мода памук кратки ракави Т-маица т кошула mens BrBa хемија Бесплатен превозот Фабрика за директна продажба

BRBA 2018 сосема нов машка мода памук кратки ракави Т-маица т кошула mens BrBa хемија Бесплатен превозот Фабрика за

DEN 204.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Полиестер,Модални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Moe Cerf
Производи во категоријата