.

.

Одлична цена
Thousana Mileeye Слушаат Генерал Кутија-магија Реквизити Магија Трикови Играчки Зборува Генерал 5cm * 4cm Телескоп Двоглед Магија Играчки 83012

Thousana Mileeye Слушаат Генерал Кутија-магија Реквизити Магија Трикови Играчки Зборува Генерал 5cm * 4cm Телескоп

DEN 38.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Број На Модел На:
83012
Карактеристики:
Научат,Магионичари,Улица,Професионална,Сцена,Лесно Да Се Направи
Тип:
Коцки
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Бренд Име:
лево магија
Големина:
One Size
Пластични Тип:
ПВЦ
Предупредување:
до возраст 8
Име:
Зборувајќи Генерал Капсули Илјади милји око магија трикови
Функција:
Лесно Да Се Направи
Тип:
блиску до магија
Производи во категоријата