.

.

Одлична цена
1pcs Комедија Malini Јајце Торба Јајце Исчезне Исчезне Класичен Блиску До Улица Магија Трикови Илузија Магија Реквизити Megia Дете Смешни Играчки

1pcs Комедија Malini Јајце Торба Јајце Исчезне Исчезне Класичен Блиску До Улица Магија Трикови Илузија Магија Реквизити

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
TIZUPIN
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Научат,Почетник,Магионичари,Улица,Исчезнуваат,Професионална,Сцена,Лесно Да Се Направи
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
јајце торба
Тип:
Различни Проп
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Големина:
One Size
Производи во категоријата