.

.

Одлична цена
Veayas лустерот Стакло абажур осветлување бакар стил осветлување лустери

Veayas лустерот Стакло абажур осветлување бакар стил осветлување лустери

DEN 5327.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Абажур Боја:
3 светлина, 6 светлина, 8 светлина, 10 светлина, 10 плус 5 светлина
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
ЕМК,RoHS,LVD,CCC
Заврши:
Бранеа Никел
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
240V,230V,90-260V,110-240V,220V,260V,110V
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Тело Материјал:
бронза
Карактеристики:
LED
Стил:
Арт Деко
Бренд Име:
Veayas
Број На Модел На:
VY-JJ-CT9007
Сенка Ветер:
Надолу
База Тип:
E14
Гаранција:
2 години
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Производи во категоријата