.

.

Одлична цена
Фенси LED Chandeleir Светлина Lumiled Светилки Модерна Рака Разнесени Стакло Уметност Кристал Лустерот за Продажба

Фенси LED Chandeleir Светлина Lumiled Светилки Модерна Рака Разнесени Стакло Уметност Кристал Лустерот за Продажба

DEN 21600.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CE
Гаранција:
7
Стил:
Современа
Заврши:
Железо
Напон:
220V,110-240V
Сенка Ветер:
Надолу
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
LR761
База Тип:
E14
Карактеристики:
Арт Деко
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Тип:
Обоено стакло
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Wattage:
3w/led
Производи во категоријата