.

.

Одлична цена
Европската Класичен Стил Свеќа Светлина Лустерот E14 Крушка Светилка за дневна соба хотел ресторан

Европската Класичен Стил Свеќа Светлина Лустерот E14 Крушка Светилка за дневна соба хотел ресторан

DEN 2376.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број на Светла:
8 светла, 3 светла, 5 Светла, 6 Светла
Тип На Објект:
Лустери
Заврши:
Железо
Карактеристики:
Европската Класична Гроздобер Свеќа Светлина Лустерот
Гаранција:
2 години
Напон:
220V,120V,110V,240V,90-260V,230V,110-240V,130V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
MUCHTING
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Традиционалната
Број На Модел На:
01
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Сенка Ветер:
Up
Производи во категоријата