.

.

Одлична цена
Промет на големо со цврсти, боја на листови опремени чаршаф еластична душек покрие постелнина bedspread памук полиестер еден близнак целосна кралицата

Промет на големо со цврсти, боја на листови опремени чаршаф еластична душек покрие постелнина bedspread памук полиестер

DEN 348.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
150cm*200cm, 180cm*200cm, 120cm*200cm
Тип:
опремени лист
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Обична
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шаблон Тип:
Цврста
одделение:
Квалификуван
Тежина:
0.6
Шема:
Обична Обоена
Ткаенина Count:
30
тема count:
300TC
Број На Модел На:
Други
Производи во категоријата