.

.

Одлична цена
CNC HIWIN EGR15-1400MM Железнички линеарна водич од тајван

CNC HIWIN EGR15-1400MM Железнички линеарна водич од тајван

DEN 1663.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Број На Модел На:
EGR15-1400MM
квалитет:
HIWIN
Место на Потекло:
Тајван
Водич Должина:
100mm-6000mm
Производи во категоријата