.

.

Одлична цена
Висок квалитет 3pcs/многу 3D Печатач THSL-500-8D Доведе Завртка Кол 8ММ Теренот 2mm Доведе 2mm Должина 500mm со Бакар Нут

Висок квалитет 3pcs/многу 3D Печатач THSL-500-8D Доведе Завртка Кол 8ММ Теренот 2mm Доведе 2mm Должина 500mm со Бакар

DEN 612.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
VENSTPOW
Производи во категоријата
DEN 696.00 -80 %