.

.

Одлична цена
6 поставува линеарна железнички SBR16 L300/1500/1300мм+SFU1605-1350/1550/1550/350mm топката завртка+4 BK12/BF12+4 DSG16H nut+4 Спојка за cnc

6 поставува линеарна железнички SBR16 L300/1500/1300мм+SFU1605-1350/1550/1550/350mm топката завртка+4 BK12/BF12+4

DEN 7416.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Водич Ширина или Дијаметар:
16
Број На Модел На:
SBR16
Водич Должина:
L300/1500/1300мм
Производи во категоријата
DEN 696.00