.

.

Одлична цена
Coversage Ноќта На Вештерките Самовила String Светла 20 Led Диоди Дух Затворен Градина Партија Luces Декорација Отворено Светло Завеса Led Светла

Coversage Ноќта На Вештерките Самовила String Светла 20 Led Диоди Дух Затворен Градина Партија Luces Декорација Отворено

DEN 427.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Шарени, Бела, Топло Бела
Стил:
5M 20leds
Употреба:
празник
боја:
Лаванда,Розова,Чоколадо,Небо Сина,Темно Сива,Светло Зелена,Зелена,Темно Каки,Црна,Војска Зелена,Виолетова,Кафена,Портокалова,Светло Жолта,Жолта,Мулти,Бели,Јасно,Морнарско Сина,Темноцрвена,Црвена,Светло Сива,Слива,Сина
Гаранција:
2 години
Напон:
220V
Приклучете Го Опашка:
Yes
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
BDT-100-02
Е Светилки Вклучени:
Yes
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Осветлување Растојание:
1-5m
Карактеристики:
божиќ светла
Должина:
500cm
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Глава Број:
20-50 глава
Бренд Име:
COVERSAGE
Музика:
Никој
сертификација:
CCC
Тип На Батерија:
божиќ светла
моќност:
220V елка светла батеријата божиќ светла
protcet:
Божиќ/ноќта на Вештерките illuminations,Роденден,Забава ,Улица Декорација
празник:
cortina led светилки string светла свадба светла
божиќ lgiths:
Водоотпорен Шарени Нето Мрежа String Светлина
самовила string:
Божиќ/Свадбена/Партија Декорација Светла Празник Led Осветлување
Свадба Градина Партија:
трепка лејн LED String завеса светлина guirlande lumineuse
Божиќ декорација:
guirnalda де luces Garlands LED String guirnaldas
Надворешна Светлина Завеса:
Градина Свадба Декорација Завеса самовила Светлина
Led String Божиќ Светла:
Декоративни Свадба божиќ String Самовила Завеса Garlands
led string:
Божиќ Светла Самовила Божиќ Партија luces navidad
Производи во категоријата