.

.

Одлична цена
Feimefeiyou 5m 216 led диоди clampada предводена од тиква Самовила Светла LED Завеса String Светла Затворен Партија Оркестарот led лента

Feimefeiyou 5m 216 led диоди clampada предводена од тиква Самовила Светла LED Завеса String Светла Затворен Партија

DEN 882.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Променливи, Бела, Жолта, Топло Бела
Стил:
110V НИ ПРИКЛУЧОКОТ, 220V ЕУ ПРИКЛУЧОК
Употреба:
празник
Напон:
220V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Приклучок Тип:
Никој
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1
Број На Модел На:
string led светилка
Приклучете Го Опашка:
Yes
Карактеристики:
тиква
сертификација:
CCC,CE
Повод:
Спална соба
Тело Материјал:
Пластични
боја:
Светло Жолта
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Растојание:
1-5m
Должина:
350cm
Бренд Име:
Feimefeiyou
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Музика:
Никој
Глава Број:
51-100 глава
Тип На Батерија:
Никој
Тип На Објект:
Монистра
Употреба:
празник
Погоден празници:
Ноќта на вештерките/Благодарноста/Valentie Ден/Нова година Ден/Божиќ/
Соодветно место:
Свадба, Хотели,Дома,Клубови,Концерти,Караоке, Танц, Фаза,Влезот
Производи во категоријата