.

.

Одлична цена
1.2 M 10LEDS Празник на светлината Метал Љубов Срце облик Led Светло string Божиќ chrismas свадба valentine' Ден самовила декорација F

1.2 M 10LEDS Празник на светлината Метал Љубов Срце облик Led Светло string Божиќ chrismas свадба valentine' Ден

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Гаранција:
2 години
Бренд Име:
CHINCOLOR
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Должина:
120cm
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
Повод:
Спална соба
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Бела
Карактеристики:
љубов форма
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
FK65
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
боја:
топло бела
База Тип:
Никој
Тип На Батерија:
Никој
Напон:
5V
Напојува со:
2 парчиња аа батерија
Батеријата:
не вклучуваат
Производи во категоријата