.

.

Одлична цена
50M 500 LED Соларен Погон Самовила Лента на Светлина за Божиќ Фестивал Светла String полнење батерии За Украсување Градина

50M 500 LED Соларен Погон Самовила Лента на Светлина за Божиќ Фестивал Светла String полнење батерии За Украсување

DEN 915.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
празник
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,LVD,CCC
Повод:
Градина
Гаранција:
3 Години
Напон:
6V
База Тип:
FESTOON
Е dimmable:
Yes
Карактеристики:
надворешна светлина
Глава Број:
> 200
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
боја:
Армијата Зелената Боја
Извор На Енергија:
Сончевиот
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
Соларни Светилки
Празник Име:
Божиќ
Должина:
500cm
Тело Материјал:
Пластични
Осветлување Растојание:
6-10m
Музика:
Никој
Бренд Име:
sinomann
Приклучок Тип:
Никој
Производи во категоријата