.

.

Одлична цена
100X Dimmable 220V/110V GU10/E27/E14 LED место светло 5W висока светла led светлото на рефлекторите за дома осветлување изразат бесплатен превозот

100X Dimmable 220V/110V GU10/E27/E14 LED место светло 5W висока светла led светлото на рефлекторите за дома осветлување

DEN 8064.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
5W GU10 220V, 5W GU10 110V, 5W E27 220V, 5W E27 110V, 5W E14 220V, 5W E14 110V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
I
Напон:
220V
Моќ Толеранција:
1%
Заврши:
Полиран Хром
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
I
Гаранција:
3year
сертификација:
CCC
Бренд Име:
KINGGREEN
Употреба:
Индустриски
Е dimmable:
Yes
Производи во категоријата