.

.

Одлична цена
Нови LED Нуркање светло MTG2 5000 Lumens LED Светилка linternas Подводни Водоотпорен Светилка Факелот за 26650 Батерија 18650

Нови LED Нуркање светло MTG2 5000 Lumens LED Светилка linternas Подводни Водоотпорен Светилка Факелот за 26650 Батерија

DEN 1679.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Зум:
No
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
walkefire
Лумен:
Други
Wattage:
30W
Тип На Светилка:
нуркање
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна
Број На Модел На:
MTG2
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC
Осветлување Растојание:
200-500 m
Модел на LED Монистра:
MTG2
Производи во категоријата