.

.

Одлична цена
UniqueFire Тактички Светло UF-1508 T67 IR940NM Функцијата за Зумирање Совршен Sopt Светлина за Лов+XRE Црвено Светло Светилка Носителот

UniqueFire Тактички Светло UF-1508 T67 IR940NM Функцијата за Зумирање Совршен Sopt Светлина за Лов+XRE Црвено Светло

DEN 1631.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
Други
полнач:
Батерија
Бренд Име:
UniqueFire
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Извор На Светлина:
LED Светилки
Зум:
Yes
Wattage:
3W
Тип На Батерија:
18650
сертификација:
CE,FCC
Водоотпорен:
Yes
боја:
Црна
Осветлување Растојание:
200-500 m
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Фокусна Должина:
прилагодлив
Тип На Светилка:
Камп
Број На Модел На:
UF-1508
Модел на LED Монистра:
IR940nm
Производи во категоријата