.

.

Одлична цена
новиот МИНИ Преносни Led Светилка со Клип XPE LED+КОЧАН LED Светилка Супер Светло висока lumens работа светло & 14500 батерија полнач

новиот МИНИ Преносни Led Светилка со Клип XPE LED+КОЧАН LED Светилка Супер Светло висока lumens работа светло & 14500

DEN 141.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Батерија:
Литиум Јонска,АА
Зум:
No
сертификација:
CE,CCC
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни,Моќ Банка
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
Ekaiou
Лумен:
Други
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Тип На Светилка:
Осветлување
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
XPECOB
Wattage:
8
Модел на LED Монистра:
XPE
Производи во категоријата