.

.

Одлична цена
Litwod Z20G58 LED Светилка Факел XML T6 3800LM Алуминиум Водоотпорен Зум 5 режими на Батерија 18650 автомобил полнач

Litwod Z20G58 LED Светилка Факел XML T6 3800LM Алуминиум Водоотпорен Зум 5 режими на Батерија 18650 автомобил полнач

DEN 138.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
litwod
Осветлување Растојание:
200-500 m
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Лумен:
3800
Водоотпорен:
Yes
Тип На Светилка:
Лов, Велосипедизам, Качување, Кампување и Отворено
Модел на LED Монистра:
T6
Зум:
Yes
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
боја:
Црна
Тип На Батерија:
18650
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Wattage:
10
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
прилагодлив
полнач:
Не Е Применливо
Функција:
Тешко Светлина,Шок Отпорни
Број На Модел На:
g58
Тип На Објект:
Рефлектори
5 модел:
висок / среден / низок / strobe / СОС
Zoomable:
Зумирате / одзумирате
Производи во категоријата