.

.

Одлична цена
Целосна Specturm LED Растение Расте Светлина 1000W 2000W 3000W 10W Чипови Растенијата Светилка Црвени, Сини, Бели УВ IR За Хидропоника и Затворен растенијата

Целосна Specturm LED Растение Расте Светлина 1000W 2000W 3000W 10W Чипови Растенијата Светилка Црвени, Сини, Бели

DEN 3594.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Wattage:
1000W, 2000W, 3000W
Тип На Објект:
Расте Светла
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE,FCC,CCC,RoHS
Тело Материјал:
PC
Е dimmable:
No
Бренд Име:
Derlights
Карактеристики:
led расте светлина
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3 Години
Напон:
85-265V
За:
Цветни Растенија и Хидропоника Систем
Функција:
Зголемување на родот и намалување на растот круг
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Производи во категоријата