.

.

Одлична цена
23cm 12v ДОВЕДОА Автомобил Знак за Далечинска Контрола на автобус Мотоцикл англиски екранот Одбор Лизгање Програмабилни Порака Знак сини да се откажат брод

23cm 12v ДОВЕДОА Автомобил Знак за Далечинска Контрола на автобус Мотоцикл англиски екранот Одбор Лизгање Програмабилни

DEN 827.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
RoHS,CE
Бренд Име:
Leadleds
Број На Модел На:
LLD-B741R
Карактеристики:
внатрешна led знак
Напон:
DC5V ~ DC12V
Употреба:
Внатрешна
Пиксели:
7x41
Екран функција:
Големина на:
преносни големина
Големината на рамката:
23*4.6*1cm (9.05x1.97x0.39
Екранот На Функцијата:
Текст
Материјал Тип:
Пластични случај, SMD светлина, Далечински
Одделение:
Одделение ААА
Производи во категоријата
DEN 6672.00 -70 %