.

.

Одлична цена
AC напон 220V led лента флексибилни светлина SMD5050 60leds/m Водоотпорен led лента 1M/2М/3М/4M/5M/6M/7M/8M/9M/10M/12M/15 МИЛИОНИ + ЕУ Моќ Приклучок

AC напон 220V led лента флексибилни светлина SMD5050 60leds/m Водоотпорен led лента 1M/2М/3М/4M/5M/6M/7M/8M/9M/10M/12M/15

DEN 143.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Топло Бела
боја:
Тип На Објект:
Лента
Напон:
220V
Потрошувачка на енергија (W/m):
2.88 W/m
LED Чип Бренд:
Epistar
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Бренд Име:
FACESEA
Енергија:
Секогаш На
Повод:
Градина
Led Диоди Број/M:
60leds/m
Боја Temp(К):
Бела 6000-6500K
LED Чип Модел:
SMD5050
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
FS-Smd5050-1-10m
Спецификации (монистра светлина / m):
60pcs/m
боја:
бела,топло бела,црвена,зелена,сина
Пакет:
Сет led лента со ЕУ приклучок
is_customized:
Yes
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Производи во категоријата