.

.

Одлична цена
5M 300Leds Не-водоотпорен RGB Led Лента Светлина 2835 DC12V 60Leds/M Флексибилни Осветлување String Лента Лента Светилка Дома Декорација Светилка

5M 300Leds Не-водоотпорен RGB Led Лента Светлина 2835 DC12V 60Leds/M Флексибилни Осветлување String Лента Лента Светилка

DEN 117.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Кул бела, Топло Бела, Црвено, Bule, Жолта, RGB, Зелена
Бренд Име:
LAN MU
Лента тип:
SMD
Водоотпорен:
No
LED Чип Бренд:
Epistar
Led Диоди Број/M:
60
Повод:
дневна соба
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
SMD2835
Број На Модел На:
2835 60
Енергија:
Префрлете
Боја Temp(К):
Топло Бела(2700-3500K)
Тип На Објект:
Лента
Спецификации (монистра светлина / m):
60
Потрошувачка на енергија (W/m):
4.8 W/m
LED:
led светло
rgb led светло:
RGB Лента
RGB:
rgb led лента 5m
rgb led:
dc12v led
RGB Лента:
rgb led лента
led лента:
далечински управувач led светло ленти
rgb led string:
rgb led лента светлина
led лента 2835:
led лента 2835 600 led
led лента 2835 rgb:
led лента 2835 5m
led лента 2835 бела:
led лента 2835 топло бела
Производи во категоријата