.

.

Одлична цена
Mokungit 30M 6X5M APA102-C Топол Кул Бело 3000-6500K 30 Led диоди/m 150 Пиксели Поединечно Addressable LED Лента White/Black PCB

Mokungit 30M 6X5M APA102-C Топол Кул Бело 3000-6500K 30 Led диоди/m 150 Пиксели Поединечно Addressable LED Лента White/Black

DEN 4559.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
IP20 Не Водоотпорен, IP65 Водоотпорен
боја:
Топло Бела 3000K, Кул бело 6500k
Wattage:
White PCB, Black PCB
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Просечен Живот (часот):
35000
Спецификации (монистра светлина / m):
36
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
MOKUNGIT
LED Чип Модел:
SMD5050
Лента тип:
SMD
LED Чип Бренд:
Кри
Број На Модел На:
APA102
Повод:
дневна соба
Led Диоди Број/M:
30 компјутери/m
Водоотпорен:
Yes
Боја Temp(К):
6000
Енергија:
светлина
Потрошувачка на енергија (W/m):
9
Напон:
5V
Производи во категоријата