.

.

Одлична цена
Универзална 2.3 mm 3M 10 Бои Автомобил Стил Флексибилни Неонски Светлина ЕЛ Челичното Јаже Автомобил Божиќ Декорација Лента со Контролер

Универзална 2.3 mm 3M 10 Бои Автомобил Стил Флексибилни Неонски Светлина ЕЛ Челичното Јаже Автомобил Божиќ Декорација

DEN 87.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Виолетова, Зелена, Сина, Флуоресцентно зелена, Светло Зелена, Портокалова, Розова
Тип На Објект:
Лента
сертификација:
CE
Бренд Име:
jiguoor
Лента тип:
SMD
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Број На Модел На:
Други
Водоотпорен:
No
LED Чип Бренд:
Epistar
Боја Temp(К):
Други
Повод:
дневна соба
Led Диоди Број/M:
Други
Енергија:
Префрлете
Просечен Живот (часот):
Други
Спецификации (монистра светлина / m):
Други
Потрошувачка на енергија (W/m):
Други
Напон:
other
LED Чип Модел:
Други
Производи во категоријата