.

.

Одлична цена
LED Лента Светлина 3528 5M 300LED Водоотпорен Флексибилни Газа Светлината Поставите Топло Бела/Бела/Red/Сино/Зелено + 12V 2A 24W Адаптер

LED Лента Светлина 3528 5M 300LED Водоотпорен Флексибилни Газа Светлината Поставите Топло Бела/Бела/Red/Сино/Зелено

DEN 174.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Топло Бела
Wattage:
IP65 Waterproof, IP20 Non Waterproof
Бренд Име:
Apluses
Лента тип:
SMD
Водоотпорен:
Yes
LED Чип Бренд:
Кри
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Повод:
дневна соба
Потрошувачка на енергија (W/m):
3.84 W/m
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
SMD3528
Број На Модел На:
SMD3528
Тип На Објект:
Лента
Спецификации (монистра светлина / m):
60
Производи во категоријата