.

.

Одлична цена
DC12V LED Лента 5054 60led/m 120leds/m 5m 600LED Флексибилни LED Светло RGB 5050 Лента топло бела /бела /RGB Нови Посветла од 5050

DC12V LED Лента 5054 60led/m 120leds/m 5m 600LED Флексибилни LED Светло RGB 5050 Лента топло бела /бела /RGB Нови

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Црвена, Зелена, Сина, Розова, Топло Бела, Мраз сина
Wattage:
No Waterproof, Waterproof IP65
Бренд Име:
XUNATA
Лента тип:
SMD
Водоотпорен:
Yes
LED Чип Бренд:
Epistar
Led Диоди Број/M:
120 компјутери/m
Повод:
дневна соба
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
сертификација:
RoHS,CE
Просечен Живот (часот):
50000hrs
LED Чип Модел:
SMD5050
Број На Модел На:
led лента светлина
Енергија:
Секогаш На
Боја Temp(К):
2700-6500k
Тип На Објект:
Лента
Спецификации (монистра светлина / m):
60/120
200000137:
200002649,200002649
Производи во категоријата