.

.

Одлична цена
WS2812B led Лента 30/60/96/144 пиксели/led диоди/m Smart led пиксели лента,Црно/Бела ПХБ,WS2812 IC;WS2812B/M,IP20/IP65/IP67 DC5V

WS2812B led Лента 30/60/96/144 пиксели/led диоди/m Smart led пиксели лента,Црно/Бела ПХБ,WS2812 IC;WS2812B/M,IP20/IP65/IP67

DEN 81.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Црна PCB, Бела ПХБ
боја:
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS,EMC
Повод:
Градина
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
LED Чип Модел:
SMD5050
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Epistar
Енергија:
Префрлете
Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
sinomann
Боја Temp(К):
6000
Потрошувачка на енергија (W/m):
14.4 W/m
Спецификации (монистра светлина / m):
60
Напон:
DC5V
Карактеристики:
tira led
Features1:
ruban led
Features2:
tiras led 12v
Features3:
led лента водоотпорен
Features4:
led светло лента
Features5:
tira rgb led
Features6:
WS2812B
Features7:
rgb led лента
Features8:
водоотпорен led лента
Features9:
led лента 5050
Производи во категоријата