.

.

Одлична цена
LED екран експерт P2.5 затворен полн колор дисплеј широко се користи за led видео ѕид

LED екран експерт P2.5 затворен полн колор дисплеј широко се користи за led видео ѕид

DEN 23733.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Цевка Чип Боја:
Полна Боја
Број На Модел На:
P2.5
Бренд Име:
Јао Cai Xing
is_customized:
Yes
Екран функција:
Видео
Употреба:
Внатрешна
Пиксели:
2.5 mm
чип:
SMD 2121
Модул големина:
160mm*160mm
Модул резолуција:
64*64
Скенирање Метод:
32scan
Mdoule Тежина:
0.32 Kg
Интерфејс Начин:
ЦЕНТАР-75
Возење метод:
Постојан струја возење
модул моќ:
30W
Контрола методот:
Synchonous Контрола(LINSN)
Гаранција:
3Years
Производи во категоријата
DEN 570.96 -90 %