.

.

Одлична цена
5pcs 2 малку 2bit Дигитални Цевка Заеднички Катоден Дигитални Цевка 0.56 0.56 во. Црвени LED Цифра 7 Сегмент

5pcs 2 малку 2bit Дигитални Цевка Заеднички Катоден Дигитални Цевка 0.56 0.56 во. Црвени LED Цифра 7 Сегмент

DEN 28.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
дигитална цевка
Цевка Чип Боја:
Црвена
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЕК Купување
Употреба:
Внатрешна
Екран функција:
број
Пиксели:
0.56 0.56 во.
Производи во категоријата