.

.

Одлична цена
5pcs 4 малку 4bit Дигитални Цевка Заеднички Анодна Позитивни Дигитални Цевка 0.36 0.36 во. Црвениот LED Дисплеј 7 Сегмент Цифра 7 Сегмент

5pcs 4 малку 4bit Дигитални Цевка Заеднички Анодна Позитивни Дигитални Цевка 0.36 0.36 во. Црвениот LED Дисплеј 7

DEN 38.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
дигитална цевка
Цевка Чип Боја:
Црвена
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЕК Купување
Употреба:
Внатрешна
Екран функција:
број
Пиксели:
0.36 0.36 во.
Производи во категоријата