.

.

Одлична цена
FG13 Бесплатен превозот 2 глави Миленичиња Куче влечење Поводник Отворено Безбедност Бафер Две глави Сјај Кучиња, Мачки Цртање Води за Chihuahua

FG13 Бесплатен превозот 2 глави Миленичиња Куче влечење Поводник Отворено Безбедност Бафер Две глави Сјај Кучиња,

DEN 191.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
One size
Тип:
Кучиња
Функција:
Персонализирани
Бренд Име:
Dogbaby
Шема:
Цврста
Куче Поводник Тип:
Двојно Leashes
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
PP+Гумени бендот
боја:
Сина, Црна, Црвена
Функција:
Мода, Лесен, Удобен, Симпатична
погоден:
Мал /Среден куче, мачка
Пакет:
opp
поводник:
Бафер 2 глава поводник
Шема:
Цврста
Бесплатен превозот :
Yes
Производи во категоријата