.

.

Одлична цена
Laserspeed LS-KS1-G100A долги висока моќност оружје зелени ласерски фенерче

Laserspeed LS-KS1-G100A долги висока моќност оружје зелени ласерски фенерче

DEN 3564.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
LASERSPEED
Тип:
Ласерски Поглед
Излезна Моќност:
1-5mW
Број На Модел На:
LS-KS1-G100A
Ласерскиот Работен Режим:
Континуирано; Пулс, е изборен
Ласерски Излезна Моќност:
ДО 100mw
Минимална Ласерски Место Големина:
22mm на 30 метри далечина
Максимална Ласерски Место Големина:
7.8 метри во 100meters растојание
Тип На Батерија:
1pc 3.7 V Батерија Батеријата ICR18650
ОДГОВАРА ЗА:
MILSTD-1913 година, Железнички
Материјал:
Алуминиум легура 6061-T6
Предност:
Subzero Перформанси И
Гаранција период:
18 месеци
клучен збор:
ласерски оружје
Производи во категоријата