.

.

Одлична цена
KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Леново G470 G475 14

KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Леново G470 G475 14

DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
G470 G475 14
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница
Производи во категоријата