.

.

Одлична цена
11.21 V 74Wh/6600mah Нови Оригинални Лаптоп Батеријата A1437 за APPLE MacBook Pro13 A1425 (Доцна 2012/2013) 020-7653-A

11.21 V 74Wh/6600mah Нови Оригинални Лаптоп Батеријата A1437 за APPLE MacBook Pro13 A1425 (Доцна 2012/2013) 020-7653-A

DEN 1461.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
A1437
Капацитетот На Батеријата:
6600mAh
Бренд Име:
HZHSD
Батеријата Напон:
11.21 V 74WH
Пакет:
Yes
Тип:
Li-полимер
Батеријата клетки:
4 клетки
Број На Модел На:
A1437
Компатибилен Бренд:
apple
Производи во категоријата