.

.

Одлична цена
JIGU трговија на Големо Лаптоп со Батерија За Lenovo IdeaPad Y460, B560 V560 Y560 121000917 57Y6440 L09S6D16, L10N6Y0

JIGU трговија на Големо Лаптоп со Батерија За Lenovo IdeaPad Y460, B560 V560 Y560 121000917 57Y6440 L09S6D16, L10N6Y0

DEN 384.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Капацитетот На Батеријата:
4400MAh, 5200MAh
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Леново
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
IdeaPad Y460, B560 V560 Y560 121000917 57Y6440 L09S6D16
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Гаранција:
1 година
Батеријата Боја:
Црна
Батеријата клетки:
6 Клетки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Инвентар:
во парк
Уверение:
CE,FCC, RHOS
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
is_customized:
Yes
Производи во категоријата