.

.

Одлична цена
JIGU Лаптоп со батерија За Леново ASM 42T4882 FRU 42T4881 X220t Таблета 0A36285 42T4879 42T4881 0A36286 42T4877l

JIGU Лаптоп со батерија За Леново ASM 42T4882 FRU 42T4881 X220t Таблета 0A36285 42T4879 42T4881 0A36286 42T4877l

DEN 421.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
JIGU
Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Леново
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
Број На Модел На:
42T4879
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Батеријата Боја:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Гаранција:
24 месеци
Производи во категоријата