.

.

Одлична цена
JIGU Оригинални лаптоп со Батерија За Леново R60e R61 T60 T60p T61 T61p R500 T500 W500 SL400 SL500 SL300 9cell Висок капацитет

JIGU Оригинални лаптоп со Батерија За Леново R60e R61 T60 T60p T61 T61p R500 T500 W500 SL400 SL500 SL300 9cell Висок

DEN 1008.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Леново
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
w500
Пакет:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција
Производи во категоријата