.

.

Одлична цена
JIGU Оригинални лаптоп Батеријата ProBook 4320s 4321s За Hp 587706-751 593572-001 HSTNN-CB1A HSTNN-CB1A HSTNN-Q78C PH06 11.1V93WH

JIGU Оригинални лаптоп Батеријата ProBook 4320s 4321s За Hp 587706-751 593572-001 HSTNN-CB1A HSTNN-CB1A HSTNN-Q78C

DEN 926.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
4320S
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција
Производи во категоријата