.

.

Одлична цена
9cells Нов Лаптоп Батеријата За Dell Latitude E6400 ATG E6500 E6510 PT435 NM633 MP307 E6410 E6510

9cells Нов Лаптоп Батеријата За Dell Latitude E6400 ATG E6500 E6510 PT435 NM633 MP307 E6410 E6510

DEN 659.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
DELL
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Новите
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
E6400
Тип:
Li-Ion
боја:
Црна
Мобилен количина:
9cells
Гаранција:
24Months
целосна capcity:
73Wh
Тежина:
0.44 kg
Сертификат:
CE, ROHS
Големина:
26.70x6.8x3.85mm
Пакет:
Yes
Модел:
E6400
Производи Статус:
Акции
Производи во категоријата