.

.

Одлична цена
HONGHAY AC14B18J Нов Лаптоп Батеријата за Acer Стремат E3-111 E3-112 E3-112M ES1-511 TravelMate B116 B115-M B115-ПРАТЕНИК AC14B13j N15Q3

HONGHAY AC14B18J Нов Лаптоп Батеријата за Acer Стремат E3-111 E3-112 E3-112M ES1-511 TravelMate B116 B115-M B115-ПРАТЕНИК

DEN 619.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Acer
Батеријата Напон:
11.4 V
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
HONGHAY
Број На Модел На:
AC14B18J
Производи во категоријата