.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 5 Штит во Турција пердув fletching 24pcs пурпурна+12pcs бела за DIY традиционалните лак стрелката

Бесплатен превозот 5 Штит во Турција пердув fletching 24pcs пурпурна+12pcs бела за DIY традиционалните лак стрелката

DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Лов
Број На Модел На:
DC030
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
DECHUANG
itme име:
стрелка пердув
Количина:
36pcs
боја:
Виолетова и Бела
Големина:
5
Обликот:
штит
Производи во категоријата