.

.

Одлична цена
Нерешено Тежина 17-70 Lbs Т1 Соединение Лак во 11 Боја 19-30 Инчи Нерешено Должина со 18pcs Стрелка поставите Стрелаштво Опрема за Снимање

Нерешено Тежина 17-70 Lbs Т1 Соединение Лак во 11 Боја 19-30 Инчи Нерешено Должина со 18pcs Стрелка поставите Стрелаштво

DEN 13559.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна, Црвена, Снег Кавер -, Црна, Сина, Шумски Кавер -, Muddygirl, Црна Кавер -, Gloden, Црвена, Сина, Црна, Виолетова
Тип:
Лак
Број На Модел На:
T1
Употреба:
Лов
Бренд Име:
Junxing
Лак Тип:
Соединение Лак
C:
Шума кавер -, Muddygirl,Снег кавер -, Црна кавер -, Gloden,Црна, сина,Црна, црвена
ИБО брзина:
320 fps
Се подигне висина:
7 инчен
Напор сооднос:
80%
Нерешено Тежина :
17-70 Lbs
Материјал:
ко-полипропилен
Големина на кутија за поклон:
109 * 44.5 * 16.5 cm
Внатрешни Димензии :
106 * 34 * 15.5 cm
Нето тежина:
4.5 КГ
Производи во категоријата
DEN 174.48