.

.

Одлична цена
200pcs/многу Neoprene Мраз Ладилници За Пиво Stubby Држачот За Лименки Изолирани Водоотпорен Кулер За Пријатели' Собири Подарок

200pcs/многу Neoprene Мраз Ладилници За Пиво Stubby Држачот За Лименки Изолирани Водоотпорен Кулер За Пријатели' Собири

DEN 6180.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Изолирани
Материјал:
neoprene
Употреба:
Лименки
Бренд Име:
индикација
Број На Модел На:
NEOP009-81
боја:
multicolor
дизајн:
Обичај
логото:
Обичај
превозот:
Бесплатен превозот
Употреба Прилики:
Волонтерска Активност Божиќ Партија DIY Декорации
Производи во категоријата