.

.

Одлична цена
вистински 45 cm Нови 18 Прекрасна кукла раѓа бебиња за продажба на силиконски бебе кукли за девојчиња играчки роденден на Божиќ нова година на подарок трговија на гол?

вистински 45 cm Нови 18 Прекрасна кукла раѓа бебиња за продажба на силиконски бебе кукли за девојчиња играчки роденден

DEN 2456.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
A1045
Пол:
Унисекс
Предупредување:
не мултифункционален
Тип:
Бебе Кукли,Етничка Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Карактеристики:
Мека,DIY Играчка,Полнети & Кадифен,Образовни,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Батеријата:
no
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Бренд Име:
OtardDolls
Димензии:
18 инчи
Возраст Опсег:
> 3 години
Производи во категоријата