.

.

Одлична цена
Порцелански Кукли Плетенка на Косата Малку Servent Девојка w Стојат куклена куќа Минијатурни Скала: 1:12 Божиќ Подарок Играчки за Деца Дете

Порцелански Кукли Плетенка на Косата Малку Servent Девојка w Стојат куклена куќа Минијатурни Скала: 1:12 Божиќ Подарок

DEN 314.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Карактеристики:
Цртан филм
Материјал:
порцелански
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Пол:
Девојки
Тип:
Моден Кукла
Димензии:
Прибл. 10.5 см / 4.13 инчен
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Тип На Објект:
Кукли
Возраст Опсег:
> 3 години
Форма:
1/12
Mfg Серија Број:
Моден
Бренд Име:
MagiDeal
Скала:
1
Производи во категоријата