.

.

Одлична цена
Фустан Бебе девојка Кукла Меки Силиконски 55cm Магнетни Устата Прекрасна Lifelike Daby со долга коса

Фустан Бебе девојка Кукла Меки Силиконски 55cm Магнетни Устата Прекрасна Lifelike Daby со долга коса

DEN 3048.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Пинк
Големина:
55CM
Тип На Објект:
Кукли
Број На Модел На:
==
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Тип:
Полнети Кукли,Бебе Кукли
Бренд Име:
Meoot
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
No
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Форма:
Бебето
Производи во категоријата