.

.

Одлична цена
синтетички манекен главата кукли за фризери од 70 см коса, фризури Женски Манекен Фризерски Стил Обука Главата bonde

синтетички манекен главата кукли за фризери од 70 см коса, фризури Женски Манекен Фризерски Стил Обука Главата bonde

DEN 1005.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
манекен глава
Стил:
Стенд
Пол:
Жените
Материјал:
Пластични
Манекен Тип:
глава
Функција:
Со Перика
Големина:
70cm
Бренд Име:
fervency
Пластични Тип:
PP
губење на тежина:
620g обука глава
Бои:
боја 24
Коса должина:
70 см за 27.55 инчен
Мала поддршка:
брод со стегач и мал подарок
обука главата материјал:
100% синтетички влакна kanekalon
Биле насликани шминка:
Yes
Главната цел:
yaki Коса,Накит Шоу,сечење
обука глава:
синтетички обука глава
квалитет:
100% со добар квалитет,дебели,целосна должина
Производи во категоријата