.

.

Одлична цена
Blygirl Кукла Кафеаво црвена коса Blyth тело Кукла Модата може да се промени шминка

Blygirl Кукла Кафеаво црвена коса Blyth тело Кукла Модата може да се промени шминка

DEN 1152.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кукли
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
ништо
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Возраст Опсег:
> 8 години
Димензии:
30cm
Карактеристики:
diy играчка
Форма:
1/6
Тип:
Моден Кукла
Mfg Серија Број:
Моден
Бренд Име:
Blygirl
Пол:
Девојки
Производи во категоријата