.

.

Одлична цена
AQK(AQK) ЕДНА четвртина од Bjd кукла Bjd смола слика Клои celine мика sd Bjd деца sd кукла БЕЗ шминка+На самото место

AQK(AQK) ЕДНА четвртина од Bjd кукла Bjd смола слика Клои celine мика sd Bjd деца sd кукла БЕЗ шминка+На самото место

DEN 1752.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела кожа, Тен, Нормална кожа, Розова кожата
Големина:
makeup, NO makeup
Тип На Објект:
Кукли
Бренд Име:
AQK
Пол:
Унисекс
Mfg Серија Број:
Моден
Тип:
Етничките Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Карактеристики:
DIY Играчка,Образовни,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Смола
Форма:
1/4
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
1/4
Производи во категоријата